Włóczki

W kategorii tej włóczki można przeglądać wg dwóch podstawowych kryteriów: według składu oraz według producenta.

Podział według składu utworzyłam przede wszystkim dla osób eko, dla których ważne jest aby włóczki były naturalne, bez sztucznych, syntetycznych dodatków w składzie. Wiem też, również z własnego doświadczenia, że z różnych powodów klienci szukają np czystej bawełny lub włóczek z jedwabiem albo z wiskozą itd. Myślę że podział, który zrobiłam będzie niezwykle pomocny :)

Drugi sposób przeglądania oferty to według producenta - wiele z nas dziewiarek ma ulubioną firmę, którą zna i której niemal każdy kłębek to dzieło sztuki ;D

Moją ulubioną firmą ze względu na niebanalny dizajn, ciekawe faktury, bajeczne kolory, różnorodność i fantastyczne składy jest Lana Grossa.

Zachęcam też do zapoznania się z ofertą GABO WOOL - jest to Polska firma ! prowadzona przez przesympatycznego faceta, który niezaprzeczalnie zna się na włóczkach ;) i który wzbogacił Polski rynek o przepiękne, niezwykle miłe i rewelacyjne jakościowo NATURALNE włóczki, bez sztucznych domieszek. Oferowane przez tą firmę alpaka, merynos i mieszanki produkowane są w Peru i posiadają większość znanych mi certyfikatów potwierdzających i jakość wyrobów i bezpieczeństwo ich wykorzystania a także dbający o godne traktowanie zwierząt, z których pozyskiwane jest runo a także pracowników, którzy włóczki prządą, farbują itd. aby ich praca przebiegała w bezpiecznych warunkach i aby otrzymywali uczciwe wynagrodzenie.

Włóczki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl