Nie sposób wymienić wszystkich możliwych akcesoriów, które istnieją tylko do samego robienia na drutach i na szydełku. Później podstawowe trzeba rozwinąć o te, które przydadzą się gdy w jakiejś technice już powstanie coś konkretnego.

Postaram się zatem wymienić możliwie jak najwięcej rzeczy, które mam w sklepie stacjonarnym i które będę sukcesywnie dodawać tutaj oraz te, których jeszcze nie mam ale w każdej chwili mogę mieć.

Są to oczywiście przede wszystkim:

Druty i szydełka ale o tych piszę w ich osobnej kategorii, więc nie będę się rozpisywać tutaj.

Liczniki rzędów

Markery, znaczniki

Agrafki takie małe i większe do przetrzymywania części robótki,

Igły dziewiarskie - też z różnych materiałów i w różnych rozmiarach, głównie poprostu do zszywania części dzianin,

Nożyczki - wg mnie jeszcze niedoceniany dział, choć wśród dziewiarek coraz mniej. To znaczy coraz więcej rękodzielników lubi mieć w swoim niezbędniku nie tylko porządne, ostre nożyczki ale też poprostu ładne. Często też na tyle małe, żeby weszły do bardzo podręcznego bagażu, który większość z nas z jakąś robótką zabiera ze sobą wszędzie

Golarki do dzianin i ubrań

Młynki do robienia sznureczków a nawet szalików, czapek itd

Miarki drutów i szydełek, miarki próbek dzianin oraz miary, które też są jednocześnie prawidłami do skarpetek,

I wiele wiele więcej 

Spora część produktów w tej kategorii występuje w pojedynczych sztukach. Jest to spowodowane tym, że nie chcę się niepotrzebnie zatowarowywać i zamrażać gotówki na powtarzalne produkty, które mogę zamówić niemal każdego dnia. Jeśli zatem potrzebujecie Państwo większej ilości sztuk, inne długości, rozmiary lub w ogóle coś innego proszę o kontakt. W większości przypadków zamówienia jestem w stanie zrealizować jeszcze tego samego dnia.

Akcesoria różne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl